|
Czysto statystycznie.
Sezon w którym był Kosa po 17 kolejkach bilans
40-8.
koniec 68-18 (bez Kosy, z nim pewnie byłby sporo wyższy bo juz zaczynalismy wtedy grać piach i Zieniu tez nie strzelał za wiele).
Wygrane z Lechem, Legią, Cracovią. Z wszystkimi.
aktualnie
31-14.
przegrana może zdarzyć sie z kazdym teraz.
a niby TYLKO 9 bramek roznicy (w strzelonych).
|