Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22051
Stary 02.03.2010, 18:25
Boguś da. A później będzie chciał z powrotem. Lepiej powiedzieć pas na ten układ, przebiedować i nie zadłużać się nawet wirtualnie. Ja od pieniędzy na transfery 100X wolałbym, by zbudowałno profesjonalny sztab ludzi zarządzający klubem. Trochę by to kosztowało, pewnie z jednego Jirsaka. Ale czy nie warto poświęcić rundę dwie, by później mieć pewność, że kasa idzie w dobrym kierunku ?
..
Odpowiedz cytując