|
Boguś da. A później będzie chciał z powrotem. Lepiej powiedzieć pas na ten układ, przebiedować i nie zadłużać się nawet wirtualnie. Ja od pieniędzy na transfery 100X wolałbym, by zbudowałno profesjonalny sztab ludzi zarządzający klubem. Trochę by to kosztowało, pewnie z jednego Jirsaka. Ale czy nie warto poświęcić rundę dwie, by później mieć pewność, że kasa idzie w dobrym kierunku ?
. .
|