Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4752
Stary 02.03.2010, 18:22
Tak sie zastanawiam. Czy poloficjalna strona miasta na facebooku:
http://www.facebook.com/profile.php?id=1487260264
powinna miec w ulubionych jakakolwiek zdeklarowana opcje polityczna? W tym wypadku racjonalista.pl.
Troche niesmak..
WISŁA PANY !!