AYALA napisał(a):

|
tyle ile ktoś za niego będzie chciał zapłacic, myśle że też koło 3 mln jak za Marcelo
|
Na serio piszesz że za Ba 3 mln euro? Nie wierze
Piłkarz w tym wieku i po takich kontuzjach jest wart "czapkę gruszek" jeśli nie liczyć wysokich zarobków jakie by chciał. Paulista był dobry, a do kiedy nie skończył mu się kontrakt z Wisłą nie było żadnych kupców na niego za konkretne pieniądze Za darmo, tak, płacić nikt nie chciał za piłkarza 29 letniego.
Cena za piłkarza a jakość piłkarska piłkarza nie zawsze idzie w parze. Dotyczy to zawodników koło i po 30. Cleber przychodził do nas za darmo i był wzmocnieniem i gdyby nie Terek nikt by za niego nic nie zapłacił a był naszym mocnym punktem. Z Ba podobnie, nawet jeśli się odbuduje to nikt nie da za niego większych pieniędzy bo ma już swoje lata. Za darmo albo małe odstępne (relatywnie małe) jak za Rogera owszem znajdzie nabywców ale nie za większą kasę.
Nie znaczy że Ba to zły piłkarz (zobaczymy w następnych meczach) ale to nie 21 letni piłkarz żeby potencjalny kupiec mógł oczekiwać ze będzie grał jeszcze lepiej w przyszłości.