Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4812
Stary 02.03.2010, 17:41
AYALA napisał(a):Wyświetl post
tyle ile ktoś za niego będzie chciał zapłacic, myśle że też koło 3 mln jak za Marcelo
Na serio piszesz że za Ba 3 mln euro? Nie wierze

Piłkarz w tym wieku i po takich kontuzjach jest wart "czapkę gruszek" jeśli nie liczyć wysokich zarobków jakie by chciał. Paulista był dobry, a do kiedy nie skończył mu się kontrakt z Wisłą nie było żadnych kupców na niego za konkretne pieniądze Za darmo, tak, płacić nikt nie chciał za piłkarza 29 letniego. Cena za piłkarza a jakość piłkarska piłkarza nie zawsze idzie w parze. Dotyczy to zawodników koło i po 30. Cleber przychodził do nas za darmo i był wzmocnieniem i gdyby nie Terek nikt by za niego nic nie zapłacił a był naszym mocnym punktem. Z Ba podobnie, nawet jeśli się odbuduje to nikt nie da za niego większych pieniędzy bo ma już swoje lata. Za darmo albo małe odstępne (relatywnie małe) jak za Rogera owszem znajdzie nabywców ale nie za większą kasę.

Nie znaczy że Ba to zły piłkarz (zobaczymy w następnych meczach) ale to nie 21 letni piłkarz żeby potencjalny kupiec mógł oczekiwać ze będzie grał jeszcze lepiej w przyszłości.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując