Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7703
Stary 02.03.2010, 17:18
U nas montują miejsce na telebim a na Legii prawdziwy telebim. http://legia.com/www/index.php?zdj=1...1&img=1004.JPG Ciekawe czy my też takiego doczekamy?
Odpowiedz cytując