Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
Od: 01.2007
Offline
#
4381
02.03.2010, 17:04
no ale nikt nie mowi o wynikach tylko grze. przeciez my praktycznie 9/10 meczów gramy padake i wymęczamy zwyciestwa akcjami indywidualnymi badz z stałych fragmentow, jakis błąd, samobój. No to nie to.
korzychxp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do korzychxp
Znajdź inne posty napisane przez korzychxp