Wyświetl pojedynczy post
Skawua
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#577
Stary 02.03.2010, 16:52
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Co do Ba to wlasciwie jak go zaobaczylem odkad dostal pierwsze podanie i fajnie przytrzymal pilke to widzialem ze ten gosc gral wczesniej gdzies poza Polską

Dokładnie,piłeczka trzymała sie go i odchodziła wtedy gdy tego chciał i szła tam gdzie ją pokierował ciężko mu tez odebrać piłkę,oby jak najszybciej zgrał się z resztą.

Diaz był zdecydowanie najgorszy,strasznie sie motał wprowadzał chaos...


A ogólnie mecz bełchatowianie mogą uznać za szczęśliwie wygrany bo wszystko co działo się po bramce wskazywało najwyżej remis...
Odpowiedz cytując