Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22049
Stary 02.03.2010, 16:38
Nie ma co wpadać w panikę cud ze chociaż tych zawodników ściągnęli. Teraz musimy obronić MP a jak będzie stadion nowy sponsor może sie pojawi to i jakis zawodnik przyjdzie.
Odpowiedz cytując