Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7694
Stary 02.03.2010, 16:27
Też jestem zdania, że można przecierpieć kolejne pół roku jak już tyle czekamy na ten stadion w zamian ukończenia go w 100%. Jak Wisła zacznie grać na takim pół skończonym stadionie, miasto palcem nie kiwnie żeby go dokończyć. A tak, jak stadion za tyle pieniędzy będzie stał pusty, może urzędnicy na czele z prezydenciuniem zechcą jednak ukończyć go do końca.
Odpowiedz cytując