Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
4170
02.03.2010, 16:22
Może to miało być Holland a nie Poland? Barwy wzięte z flagi Holandii, akurat były wolne, bo oni sobie grają w pomarańczowych...
pikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pikey
Znajdź inne posty napisane przez pikey