Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
22048
02.03.2010, 16:18
Koniec spekulacji - nikogo już więcej nie pozyskaliśmy:
http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.o...5,7618395.html
twardybidon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do twardybidon
Znajdź inne posty napisane przez twardybidon