Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6204
Stary 02.03.2010, 16:12
mam pytanie bet-at-home dalej sponsoruje Wiselke? Bo przez tą afere hazardowa wiem, ze reklam nie moze byc i w ostatnim meczu zauważyłem, na koszulkach telefonike
Odpowiedz cytując