Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4373
Stary 02.03.2010, 16:11
ta. Petrescu duzo lepsza druzyne miał ? Chyba tylko Błaszczykowskiego. A to tylko 1 piłkarz. A i Brożek bez formy, prawie jak teraz i wyniki też świetne (duzo bramek strzelamy heheh).