Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
Od: 01.2007
Offline
#
4373
02.03.2010, 16:11
ta. Petrescu duzo lepsza druzyne miał ? Chyba tylko Błaszczykowskiego. A to tylko 1 piłkarz. A i Brożek bez formy, prawie jak teraz i wyniki też świetne (duzo bramek strzelamy heheh).
korzychxp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do korzychxp
Znajdź inne posty napisane przez korzychxp