Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6203
Stary 02.03.2010, 15:56
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Panowie gdzie najlepiej się zarejestrować? Chodzi mi przede wszystkim o jakieś bonusy. Z bwin bonusa wykorzystałem, teraz chcę to wypłacić i wpłace to gdzie indziej żeby znowu pomnożyć bonusa ale zastanawiam się gdzie
na bet-at-home.com masz bonus powitalny 50% dla nowych graczy. Max kwota bonusu to 50zł. Trzykrotny obrót po kursie minimum 1.5
!! Jedno Serce Jedno Bicie WISŁA KRAKÓW Ponad Życie !!
Odpowiedz cytując