Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4810
Stary 02.03.2010, 15:27
AYALA napisał(a):Wyświetl post
myśle że koło 4 mln € jak nie lepiej jest wart Ba

Ba narazie to jest wart niewiele i pewnie tak już zostanie.Ma prawie 30 na karku, do tego jak wiadomo, to za bardzo nie wiadomo czy ma kontuzje, czy jest w pełni zdrowy, ile minut może grać w meczu itp.

A do tego 20 minut to za krótko by przesądzać o jego klasie - na pewno wypadł świetnie, w porównaniu do reszty, tyle że ja pamiętam 45 minut Kirma gdzie wyglądało to dokładnie tak samo a potem było o wiele gorzej.

3 miliony za Marcelo to też pobożne życzenia.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując