Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4371
Stary 02.03.2010, 15:16
AYALA napisał(a):Wyświetl post
dobry trener z zagranicy o jakim piszecie już był i nazywał sie Petrescu i ma wyrobione zdanie na temat naszych kopaczy pozatym teningi były zbyt ciężkie dla nszych wiec myśle że rozszada na stanowisku szkoleniowca niewiele da w tej sytuacji a trenera z Polski mamy jednego z lepszych no może poza Smudą ale on ma kadre wiec odpada
Podpisuje sie rękami i nogami.

Na profesjonalnego, zagranicznego trenera nie sa gotowi ani nasi piłkarze (przynajmniej większość Polaków) ani, co ważniejsze, działacze.

Niestety, takie sa realia.

Mimo mojego podpisu, zaczynam chyba dostrzegać sytuację w której zespół nie zrobił ostatnio żadnego postępu i jest ustawiany zdecydowanie zbyt defensywnie.

Takiemu zespołowi jak Wisła Kraków nie wypada grać jednym napastnikiem. A jeśli jest juz taka potrzeba (albo konieczność) to przydałoby sie chociaż 2 ofensywnych pomocników za nim.

Czy nie możnaby ustawic zespołu pomocy i ataku o tak: (nie liczę kontuzjowanego Brożka)

Sobolewski - Małecki Issa Ba Jirsak(Mączyński) Kirm - Boguski - Hristov.


Zaczyna też mnie powoli irytowac przywiązanie Skorży do nazwisk oraz praktycznie zerowe ryzyko w wystawianiu młodych zawodników.

Sam gram w piłkę i wiem, że jeśli gra przy Tobie młody zawodnik sam starasz sie jeszcze bardziej żeby naprawić jego ewentualny błąd. Przecież to by podziałało mobilizująco na wszystkich.

Ciekawe czym się kieruje Maciek swoim zachowaniem...