LanceTS napisał(a):

|
Wiiem, że dawniej jak sie kupowało koszulke Wisły w Carrefourze lub M1 to można było jakiś napis zamówić na niej. Czy dalej tak jest i czy można zrobić napis na włąsnej koszulce? Tzn przynieśc jakąs koszulke i zamówić na niej napis?
|
nie wiem czy tak jest, ale w Decathlonie przy Plazie, zrobisz dowolny napis na dowolnej koszulce.