Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14651
Stary 02.03.2010, 15:10
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Wiiem, że dawniej jak sie kupowało koszulke Wisły w Carrefourze lub M1 to można było jakiś napis zamówić na niej. Czy dalej tak jest i czy można zrobić napis na włąsnej koszulce? Tzn przynieśc jakąs koszulke i zamówić na niej napis?
nie wiem czy tak jest, ale w Decathlonie przy Plazie, zrobisz dowolny napis na dowolnej koszulce.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując