Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6200
Stary 02.03.2010, 14:10
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Tak na otarcie łez po olimpiadzie pozostanie Ci stawianie na Ovechkina jako strzelca bramek

Dzisiaj Podhale-Tychy na tvp sport podobno pokazują.
a zebys wiedział ze bede Ovca podrazniona,bedzie ładowac bramki jak automat

btw liczylem na zwrot za te Madeire a graja o 16:/ i beda nerwy;/
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując