LuKaS TSW napisał(a):

Tak na otarcie łez po olimpiadzie pozostanie Ci stawianie na Ovechkina jako strzelca bramek
Dzisiaj Podhale-Tychy na tvp sport podobno pokazują.
|
a zebys wiedział ze bede

Ovca podrazniona,bedzie ładowac bramki jak automat
btw liczylem na zwrot za te Madeire a graja o 16:/ i beda nerwy;/