Wyświetl pojedynczy post
lukaszkm
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7686
Stary 02.03.2010, 14:02
No tak, oddadzą stadion tak byle się dało mecze rozgrywać, a Wisła niech się martwi co z resztą. Uważam, że powinni podać realną datę ukończenia stadionu a nie mydlić nam oczu.

Mam jeszcze pytanie o dzień otwarty na stadionie. Na Lechu znowu organizują, a u nas był obiecany na marzec. Mam nadzieję, że nikt o tym nie zapomniał.
Odpowiedz cytując