|
No tak, oddadzą stadion tak byle się dało mecze rozgrywać, a Wisła niech się martwi co z resztą. Uważam, że powinni podać realną datę ukończenia stadionu a nie mydlić nam oczu.
Mam jeszcze pytanie o dzień otwarty na stadionie. Na Lechu znowu organizują, a u nas był obiecany na marzec. Mam nadzieję, że nikt o tym nie zapomniał.
|