|
Jeśli gra ma się opierać na Kostarykaninie to niestety będziemy grać na poziomie Kostaryki... W Bełchatowie nie było akcji w której Diaz nie brałby udziału. Owszem... 80% jego zagrań było na żenującym poziomie ale przynajmniej próbował... Taki Jirsak chowa się żeby mu piłki nie podać bo facet się boi odpowiedzialności.
Który trener zrobi z tej zbieraniny... drużynę, której reżyserem gry ma być Diaz?
Ostatnio edytowane przez thechris : 02.03.2010 o godz. 14:29.
|