Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4350
Stary 02.03.2010, 10:38
Jak ma przyjść nowy trener, to lepiej teraz póki jest jeszcze przewaga. Wtedy nasze gwiazdeczki może ruszą dupy i zaczną grać. To będzie szansa na uratowanie mistrzostwa. Bo jak wtopimy z Legią i wtedy wywalą Skorżę, to już będzie bez sensu. Więc jak zmiana, to teraz, albo po sezonie.