Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22038
Stary 02.03.2010, 10:04
Nikogo już nie będzie. Gdyby został zakontraktowany wczoraj przed północą, to co najmniej od dzisiaj od 8-rano wisiała by już o tym informacja na oficjalnej stronie klubu
Odpowiedz cytując