|
Wczoraj mialem okazje zobaczyc stadion Narodowy w Warszawie. Pnoie sie osytro do gory. Obejrzalem go odstony mostu Poniastowskiego, Ronda Wiatraczna i 2 ni wczesniej wiudzialem go z pociagu jadacego mostem od polnocnej strony stadionu. Jezeli go wykoncza to naprawde bedzie pieknie wygladal.
|