Piettras napisał(a):

|
Przynajmniej można było się łudzić, że coś w klubie się ruszyło... Budowa drużyny na LM itp. .
|
hehe i pewnie o to chodziło , jakieś złudzenia gdy stoper tykał

Byle Ba był w stanie grac i Bułgar okazał się wzmocnieniem a będzie dobrze.Budowa drużyny na LM...Było by fajnie przejść Estończyków,Węgrów,Kazachów i tym podobnych
