Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22031
Stary 02.03.2010, 01:05
Piettras napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej można było się łudzić, że coś w klubie się ruszyło... Budowa drużyny na LM itp. .
hehe i pewnie o to chodziło , jakieś złudzenia gdy stoper tykał
Byle Ba był w stanie grac i Bułgar okazał się wzmocnieniem a będzie dobrze.Budowa drużyny na LM...Było by fajnie przejść Estończyków,Węgrów,Kazachów i tym podobnych
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując