Wojtas napisał(a):

|
Wisla moze miec z niego duzo pociechy (to ta dobra) a ta ciemna- to ze ta liga jest zenujaco słaba ...
|
Jest jeszcze ta trzecia, chyba najbardziej czarna z czarnych.Że do końca kontraktu nie będzie miał jak pokazać się.
Fakty są takie że przyjechał, grał i to chyba +45 minut i się rozleciał co zaowocowało że wszedł na ostatni 20 min(pewnie z musu) i znów nie trenuje