Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#574
Stary 02.03.2010, 00:39
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Wisla moze miec z niego duzo pociechy (to ta dobra) a ta ciemna- to ze ta liga jest zenujaco słaba ...
Jest jeszcze ta trzecia, chyba najbardziej czarna z czarnych.Że do końca kontraktu nie będzie miał jak pokazać się.
Fakty są takie że przyjechał, grał i to chyba +45 minut i się rozleciał co zaowocowało że wszedł na ostatni 20 min(pewnie z musu) i znów nie trenuje
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując