tofik napisał(a):

|
Wracając do Issa Ba to widac temperamentny chłop. Środkowy pomocnik musi sobie poustawiać graczy w ataku. Jedyna nadzieja na przyszłe mecze, że będzie takim generałem środka pola.
|
Co do Ba to wlasciwie jak go zaobaczylem odkad dostal pierwsze podanie i fajnie przytrzymal pilke to widzialem ze ten gosc gral wczesniej gdzies poza Polską
jego przypadek pokzuje 2 strony medalu
Wisla moze miec z niego duzo pociechy (to ta dobra) a ta ciemna- to ze ta liga jest zenujaco słaba ...