Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4799
Stary 01.03.2010, 23:32
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Po przegranym meczu piłkarze podziękowali kibicom za wsparcie (Pawełek, Boguski, Głowacki, Mączyński, Hristov, Piotr Brożek, Sobolewski).

Czyli rozumiem, że cała drużyna nie poszła, co to za podział bo nie rozumiem?!
No to żałosne akurat... My jedziemy 300km dla nich, oni przegrywają i zmykają od razu do szatni? No bez jaj. Szacun dla tych co zostali.

Odpowiedz cytując