Marcinnno napisał(a):

Po przegranym meczu piłkarze podziękowali kibicom za wsparcie (Pawełek, Boguski, Głowacki, Mączyński, Hristov, Piotr Brożek, Sobolewski).
Czyli rozumiem, że cała drużyna nie poszła, co to za podział bo nie rozumiem?!
|
No to żałosne akurat... My jedziemy 300km dla nich, oni przegrywają i zmykają od razu do szatni? No bez jaj. Szacun dla tych co zostali.