Marszałek napisał(a):

|
A tak na marginesie, to na licencji jakiej gracie i czemu?
|
Mnie osobiście mierzi, kiedy zarząd Lecha próbuje uniknąć odpowiedzialności poprzez odcięcie się od czynów korupcyjnych WKP. Ale ja nie jestem w zarządzie, nie mam na to wpływu. I wbrew temu co sądzisz, nie jest to dla mnie (i wielu mi podobnych) komfortowa sytuacja. Ale oczywiście nie przestanę z tego powodu kibicować mojemu klubowi.