Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4821
Stary 01.03.2010, 22:35
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A tak na marginesie, to na licencji jakiej gracie i czemu?
Mnie osobiście mierzi, kiedy zarząd Lecha próbuje uniknąć odpowiedzialności poprzez odcięcie się od czynów korupcyjnych WKP. Ale ja nie jestem w zarządzie, nie mam na to wpływu. I wbrew temu co sądzisz, nie jest to dla mnie (i wielu mi podobnych) komfortowa sytuacja. Ale oczywiście nie przestanę z tego powodu kibicować mojemu klubowi.
Odpowiedz cytując