Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22024
Stary 01.03.2010, 22:15
to sie wszyscy mocno roczarujecie nikt juz nie przyjdzie,poza tym jesli jakimś cudem ktos by sie trafił to i tak o 24 nikt Wam o tym na stronce nie napisze bo nikt nic do jutra wiedział nie bedzie :]
Odpowiedz cytując