0 22 napisał(a):

|
Nie powiedział nic nowego w stosunku do tego co jest w biografii. Nadal Legia jest jedynym klubem pozbawionym mistrza ze wzgledów korupcyjnych, bo tak chciał teren. Mimo ze w ciagu ostatnich 20 lat pewnie 50% mistrzów bylo kupionych. I takie jest przesłanie tego wywiadu.
|
drugie 50% to MY
a po drugie to dalej domagacie sie tego MP?