Cytat:
|
Mam również nadzieję że dalsza polityka transferowa Wisły Kraków będzie się opierała na sprowadzaniu piłkarzy z zagranicy. Oczywiście ważne żeby w kadrze zespołu byli również rodzimi piłkarze, ale cena i umiejętności zdecydowanie przemawiają za graczami nie skażonymi umiejętnościami naszych szkoleniowców.
|
Powinna jednak być jakaś w tym wszystkim równowaga, bo oczywiście polscy piłkarze są przeszacowani i żądają pensji nieadekwatnych do swoich umiejętności ale na prawdę coraz mniej się człowiek identyfikuje z drużyną, gdzie gra zlepek z całego świata. Oczywiście ze sportowego punktu widzenia to pewien plus ale z drugiej strony, kiedyś się dzieciem było to się kopało i chciało strzelać jak Żurawski, Szymkowiak albo Kuźba...a teraz, jakoś nie chciałbym być podwórkowym Kirmem, Hristovem czy tym bardziej Makumbą, tfu Makinwą.
