Wyświetl pojedynczy post
kitu91
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: TRYBSZ / PODHALE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#567
Stary 01.03.2010, 15:06
Wyjazd niezbyt udany. Gdyby choć Wisła wygrała to bym nie żałował stania przed stadionem. Na temat organizatorów wolę się nie wypowiadać bo to jest groza....jak w tym kraju przy takiej organizacji ma być euro to życzę powodzenia...to tyle z mojej strony. . Oby w białymstoku nie było takich cyrków...
ale to już było i nie wróci więcej tyle meczy sie przeżyło a za WISŁĄ ciągle bije moje serce
Odpowiedz cytując