Wyświetl pojedynczy post
Pablo0085
Junior Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21982
Stary 01.03.2010, 13:31
Na szczęście za 10 godzin skończy się to wasze płakanie, jak dla mnie przyszedł napastnik, Ba to ciekawy zawodnik i będzie dobrze, Mistrza obronimy i już.
Jedno Miasto Jeden Klub, Wisła Kraków aż po grób.
Odpowiedz cytując