Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pablo0085
Junior Member
Od: 01.2010
Skąd: KRK
Offline
#
21982
01.03.2010, 13:31
Na szczęście za 10 godzin skończy się to wasze płakanie, jak dla mnie przyszedł napastnik, Ba to ciekawy zawodnik i będzie dobrze, Mistrza obronimy i już.
Jedno Miasto Jeden Klub, Wisła Kraków aż po grób.
Pablo0085
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablo0085
Znajdź inne posty napisane przez Pablo0085