Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21981
Stary 01.03.2010, 13:13
Bo tak to nie ma w żądnym innym klubie na świecie! Wiedzieli, że z napastnikami kiepsko, wiedzieli, że Brożek kontuzjowany i w słabej formie, to zamiast kupić w przerwie letniej jednego i teraz Christowa, mieli byśmy przynajmniej jednego pewnego. A tak dupa zbita i będzie płacz i lament bo Majstra nie będzie. Moim zdaniem to za dużo tego wszystkiego się nawarstwiło, żeby teraz miało by być dobrze...:/ Kurde dlaczego tak jest!:/
Nasza Wisełka przypomina mi tą muchę!

http://www.youtube.com/watch?v=VCH6n-OGSJA
Pomyślcie dlaczego!
Odpowiedz cytując