Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
21978
01.03.2010, 13:03
[QUOTE=Markus;862047]Sprawa jest dość prosta:
Wobec poważnej kontuzji Brożka, chcąc myśleć o mistrzostwie, Wisła po prostu musi w trybie pilnym zakontraktować jeszcze jednego napastnika.
My to wiemy tylko czy nasi działacze to wiedzą?
zbymak
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez zbymak