Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21975
Stary 01.03.2010, 12:29
Kiedy zamyka się okienko transferowe? Dziś w nocy?

Edit:
Nitrox napisał(a):Wyświetl post
Parę postówy wyżej masz odpowiedź.
Dzisiaj o 24 zamyka się.
Chyba ślepnę na starość.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 01.03.2010 o godz. 12:40.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując