SpoXsteR napisał(a):

|
Wisła nie potwierdziła zainteresowania tym piłkarzem, co zresztą wywołało zdziwienie u Skorży przed meczem z GKS-em gdy ten został zapytany o to czy Wisła jest nim zainteresowana.. tak więc nie jest w ogóle pewne że był w orbicie zainteresowań.. spekulacje medialne i nic więcej.. gdyby był pod klubem potwierdziły by to zdjęcia czy choćby jakieś newsy na stronach Wiślackich.. TWSD czy SKWK mają siedziby w tych rejonach i nie trudno nie zauważyć piłkarza Lazio Rzym..
|
Tak z ciekawości zapytam - a czym sie takowy piłkarz Lazio Rzym wyróżnia na ulicy?

Chyba że sie nie dorobił jeszcze i cały dzień w dresie rzymskiego klubu śmiga...
Myślę ze nie jest źle, porażka z GKS wpadła, trudno. Myślę jednak ze bedzie coraz lepiej i od Arki zacznie sie pasmo zwycięstw.
A czy wpadnie jakiś nowy zawodnik czy nie musimy poczekać jeszcze kilka godzin.
Ważne żeby zdrowi byli Ci którzy są obecnie w kadrze.
Swoją drogą, miłe powitanie mial Hristov w Bełchatowie. Coś czuję ze sie facet lekko zdziwił jak obrońcy z GKS wjeżdżali bez pardonu przy każdym jego kontakcie z piłką
