Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#566
Stary 01.03.2010, 11:36
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Moje oceny (1-6)


Ba - 3,5 - wszyscy go chwalą ... ok przyjecie piłki, prowadzenie, kreatywność .. ale to wszystko jakby 1 tempo za późno ... gość jest wolny ... Jeśli dojdzie szybkość .. to to będzie to czego Wisła szuka kilka już lat .. Nie wiem jak tam strzał gościa ... bo taki pomocnik powinien umieć kropnąć z 20 m ...
...
Wolny, tępo za późno... chyba okularów nie ubrałeś albo inny mecz widziałeś. Gość widać, że ma pomysł na grę, przed przyjęciem piłki już wie co z nią zrobi, nie zwalnia akcji, balansem ciała gubi przeciwnika, pokazuje się do gry, mógł w tym meczu mieć udział w bramce (gdyby Sobol lepiej się zachował po jego podaniu)

Więc w twojej skali powinien dostać co najmniej 5! Zobaczymy czy w następnych występach też będzie takie pozytywne wrażenie sprawiał.
Odpowiedz cytując