AYALA napisał(a):

Makinwa nie zagra w Wiśle.
Jak podali ile On zarabia w Lazio (750 tyś€ rocznie) to raczej wątpliwe że zgodziłby sie grac pewnie za 30% tej sumy u nas.Szkoda, bo bramkostrzelny napastnik jest potrzebny na wczoraj.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
|
podano też, że ewentualne zarobki tego piłkarza w Wiśle miałyby byc pokrywane przez Lazio i przez Wisłę. Tak więc Wisla nie placilaby 750 tys € rocznie