Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21967
Stary 01.03.2010, 11:09
Teraz to jest zwyczajnie kalkulowanie. Albo zapłacić Makinwie te 325 tysięcy za rok, lub więcej,bo na mniej Lazio nie zejdzie. Pól na pół jego pensji to minimum przy wypożyczonym zawodniku. Do tego coś zapłacić za wypożyczenie samemu klubowi i mieć chociaż przedłużone nadzieje na obronę MP. Albo udawać,że wszytko jest w porządku z jednym napastnikiem,masą kontuzjowanych innych, i liczyć zwyczajnie na cud,że wszyscy będą zdrowi z przyzwoitą formą. Bo coś mi się zdaje,że więcej będzie nas kosztowała strata MP niż wydanie tych 500 tysięcy euro i chociaż próbowanie obrony pierwszego miejsca. Przed takim, pokerowym dylematem stoi pewnie Cupiał. No ale tak to jest gdy klub prowadzi się w ten a nie inny sposób. W profesjonalnych klubach jak wiemy takie sytuacje miejsca nie mają,bo zwyczajnie nie stać nikogo na amatorstwo i fuszerkę.
U nas klub tak działa, do czego to prowadzi widzimy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując