|
Chciałbym żeby do tej transakcji doszło ale czy jest sensem ściąganie faceta powiedzmy na 4 miesiące, płacić mu grube pieniądze, w momencie gdy w umowie jest klauzula wykupu 1 mln. euro która przecież jest nierealna do zrealizowania? Z punktu widzenia kibica tak, z punktu widzenia księgowego nie.
Zapewne musi być spełniony jeden z dwóch warunków:
- albo niższa kwota odstępnego, którą bylibyśmy w stanie pokryć
- albo dłuższy czas wypożyczenia, powiedzmy rok jak w przypadku Bułgara. Wtedy byłaby szansa zarobić na ewentualny wykup.
|