Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21956
Stary 01.03.2010, 10:27
to jest wszystko powielane z PS bodajże te same teksty na kilku już portalach..
mi się wydaję że mogło pójść o kwotę odstępnego, Wisła dawała 400tysE a Lazio chciało 1mlnE


Odpowiedz cytując