Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21955
Stary 01.03.2010, 10:16
Problem ma Wisła, która nie dość, że przegrała 0:1 mecz z GKS, to jeszcze straciła Pawła Brożka. - Podejrzewamy, że dwukrotnemu królowi strzelców Ekstraklasy odnowił się uraz mięśnia przywodziciela, który leczył trzy miesiące. Ból jest tak wielki, że nie może biegać ani kopać piłki. Grozi mu, że nie zagra do końca rundy - mówi dziennikarz GW z Krakowa, Piotr Jawor. Co do 2 Rumunów to jest taka sama sytuacja jak obecnie z Makinwą ale poczytajcie wywiady z Petrescu to opisywal jak go nasi działacze załatwili z transferami i ze ta 2 była już dogadana i wylatywała do Krakowa tylko nasi w ostatniej chwili sie nie zgodzili
Odpowiedz cytując