Temat
:
Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną
Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
931
01.03.2010, 10:14
Gdyby ten stadion latał pomyślałbym, że to kadr z filmu "Dystryk 9".
A tak serio to stadion ładny. Gdyby nie ta stara trybuna tylko...
Szarny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szarny
Znajdź inne posty napisane przez Szarny