Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21938
Stary 01.03.2010, 08:26
maci0s napisał(a):Wyświetl post
To są wszystko info z piątku... a w sobotę Skorża mówił, że "rozmawiają" dlatego, albo menadzer piłkarza mówi nieprawdę, albo Skorza... Makinwa na 100% był w klubie w piatek! Jeśli faktycznie nie dogadają się z nim dzisiaj to może mają jeszcze kogoś innego?
Tylko ja cały czas uważam ze taki gość z serie A ( nawet jeśli malo tam strzelił) u nas byłby mega gwiazdą mogącą nawet Brożkowi zagrozić w walce o miejsce w składzie... Oby kontuzja Brożka przyparła klub do muru... Nie wierze w to zeby sciągali gościa na testy medyczne nie wiedząc ile zarabia... No chyba ze jest tak jakt tu pisal ktoś że prezes Lazio jest nienormalny... Moze widząc ze jest ostatnia chwila podbija stawkę? Ja póki co czekam do końca dzisiejszego dnia. O tym co się dziseje juz w negocjacjach nikt nam nie powie... Nawet jeśli cały dzien bym stał pod klubem
W sumie z tego artykułu wynika, że wchodziłoby w grę tylko roczne wypożyczenie(raczej bez szans na transfer definitywny- nie jest to nasza półka płacowo- cenowa). Więc pewnie problemem są rzeczywiście zarobki Makinwy. No to zobaczymy. Napewno na rok by się przydał. Bo w obecnej sytuacji budżetowej napewno nie będzie szans na kupno gracza pokroju Makinwy.

Przez rok może on zrobić dla Wisły więcej niż Łobodziński przez 5.
No ale tak jak mówię. Zobaczymy czy się dogadają.

Jeżeli wchodziłoby tylko półroczne wypożyczenie w rachubę to raczej nie ma sensu jak nam nie pomoże w pucharach płacić mu dużego kontraktu.
Wystarczy ten filmik żeby poznać jakiej klasy i o jakim wyszkoleniu jest to piłkarz:
http://www.youtube.com/watch?v=oNN9gOMcfZk


Tak więc jeżeli jest szansa na wypożyczenie roczne nawet bez szans na wykup to chyba warto. Bo na rok mógłby on wnieść zupełnie nową jakość do drużyny. W pucharach nieocenione.
Ostatnio edytowane przez OL Lyonaise : 01.03.2010 o godz. 08:30.
Odpowiedz cytując