Temat
:
Składam komputer...
Wyświetl pojedynczy post
tranceaddict
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Emigracja, 7011 km away from R22
Offline
#
828
01.03.2010, 02:17
Czy i7 jest oplacalny w laptopie, bo nie wiem czy warto dawac ta kase jesli na laptopa, jesli i tak nie ebde za bardzo na nim procz neta nic robil, no moze procz gier takich jak Age of Empires itp sie kiedys zagra.
Co myslicie
KUPIĘ TE SZALIKI
tranceaddict
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tranceaddict
Znajdź inne posty napisane przez tranceaddict