pan Dudi napisał(a):

To mnie Śląsk przewiózł... Przecież mogli przegrać 
Z 25 zeta było prawie 1500.
|
huhu - ja już dawno nie obstawiałem takich przebitek i zapomniałem jak wyglądają emocje gdy wszystko wchodzi i do pełni szczęścia pozostaje tylko 1 bramka, która za chuja nie chce wpaść
Ale ten Twój kupon natchnął mnie by znów popróbować takich kombosów na farta
