Wyświetl pojedynczy post
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 01.03.2010, 01:10
Dlatego kilka postów wcześniej zganiłem może niezbyt precyzyjnie mówiąc za co ale PKOI, bo mam identyczne zdanie jak ty. Nie warto zamykać stawki i pchać się bez sensu na olimpiadę w jak największej liczbie, więc jeśli nie było nikogo lepszego ( w co szczerze wątpię, bo dużo gorszym się być nie da) to po co im było tam jechać? Przecież przelot, wyposażenie, jakiś sztab, zakwaterowanie i wyżywienie... tego wszystkiego koszty trzeba pokryć ( co do 2 ostatnich nie wiem na 100% kto płaci, ale wydaje mi się, że nie spoczywa to w całości na barkach organizatorów).




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując