przemek1902 napisał(a):

Co do tego obrońcy lewego o którym Skorża wspominał. Kończy mu się kontrakt w czerwcu, a takie kryterium prócz Golańskiego spełnia Grzegorz Bronowicki!
Jak myslicie - czy mógłby on realnie wzmocnić lewą flankę? Wg mnie byłby to kolejny piłkarz do kolekcji szpitalnej w naszym zespole ;]
|
Oj, osobiście uważam, że ten transfer nie wchodzi w grę. Dużo bardziej prawdopodobne, że interesujemy sie Golańskim, choć pewności nie ma. W grę wchodzą też zapewne inni gracze, prawdopodobnie zza granicy, ale ciężko stwierdzić o kogo może chodzić, ponieważ znajdzie się wielu zawodników, którym kończy się kontrakt w czerwcu 2010 r.
co do info
adrianka: Być może to jest właściwy trop, tym bardziej, że jeśli takowe badania miał przejść to tylko w piątek, bo wiadomo jak jest u nas w sobotę-niedzielę, skoro na informacje o stanie zdrowia Pawła Brożka każą nam czekać nawet do wtorku, a mecz był rozgrywany w piątek.