skttrbrain napisał(a):

lol, cytat miesiąca.
szczególnie, jeśli się spojrzy na to, jak ładnie Lech rozegrał akcje na 2:0 i 3:0.
|
Najpierw sprawdź w którym momencie koyoot napisał tego posta a kiedy padły dla was bramki na 2:0 i 3:0. Fakt akcja na 2:0 ładna. Mimo wszystko na usprawiedliwienie tego meczu to murawa w fatalnym stanie. Zawodnik wypuszcza piłkę a ta podskakuje jak na oranym. I na tym stadionie ma nasza reprezentacja mecz rozgrywać.